חיסונים לכלבים

חיסונים לכלבים מחירים

כדי שהכלב שכם יהיה נמרץ, חיוני ושמח הוא צריך קודם כל להיות בריא. המפתח לבריאות, ואת זה אנחנו יודעים גם מהבריאות שלנו, הוא מערכת חיסון חזקה. מערכת החיסון של גור כלבים, ממש כמו של תינוק, היא חלשה וזקוקה לחיזוק חיצוני בצורת חיסון. מתן החיסונים לכלב בזמן הנכון מבלי לדלג על אף אחד הוא חשוב מאוד. הנושא של חיסונים לכלבים מחירים אותו בודקים רבים אשר מאמצים גור כלבים הופך שולי ביחס לחשיבות הרבה של החיסונים. כל עוד כלב לא מחוסן בכל החיסונים ולאחר שקיבל גם את מנות הדחף לא מומלץ להפגיש אותו עם כלבים אחרים מחשש שידבק במלה כזאת או אחרת.

חיסונים לכלבים מחירים: מהם החיסונים וכמה עולים?

כאשר בודקים ומשווים את הנושא של חיסונים לכלבים מחירים ניתן לראות שישנו טווח צר יחסית של מחירים. החיסון הראשון בו יש לחסן את הכלב בגיל 6-8 שבועות הוא חיסון משושה הכולל בתוכו חיסונים נגד מספר מחלות. לחיסון זה יקבל הכלב שתי מנות דחף נוספות בהפרשים של כשלושה שבועות אחת מהשניה. עלות חיסון זה היא כ 200 ₪. חיסון נוסף וחשוב הוא חיסון נגד כלבת. חיסון זה ניתן לכלב בגיל כשבוע- שבועיים לאחר קבלת מנת הדחף האחרונה לחיסון משושה. בבדיקת חיסונים לכלבים מחירים יש  לקחת בחשבון שכאן העלות אינה רק עבור החיסון עצמו, שיכולה לנוע בין 80 ₪ במקרה הזול ל 130 במקרה היקר, אלא יש גם אגרה לצורך קבלת אישור שהכלב מחוסן ועניין זה הוא חובה. יש הבדל גדול בין אגרה לכלב מסורס שהיא 52 ₪ לבין אגרה לכלב שאינו מסורס שהיא 372 ₪ ! חיסונים נוספים הם נגד תולעת הפארק בעלות של 100 ₪ בממוצע וגם תולעי מעיים שמחירו נגזר גם ממשקל הכלב.

חיסונים לאורך כל חיי הכלב

הנושא של חיסונים לכלבים מחירים רלוונטי לא רק עבור מאמצי גורים שאינם מחוסנים עדיין אלא לבעלים של כל כלב. כדי לשמור על בריאות הכלב כדאי לתת לו חיסון משושה ונגד כלבת פעם בשנה, וחיסון נגד תולעת הפארק אחת לשלושה חודשים. אין הבדל בין מחיר חיסון לגור לבין מחירו לכלב בוגר.

ד"ר יובל אטיאס הוא וטרינר בעל ניסיון של מעל 16 שנה וישמח לתת לכם את כל ההסברים לגבי חיסונים, מחירם ובכלל הטיפול בכלב. מוזמנים ליצור קשר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

השירותים שלנו

רפואה פנימית

חוות דעת שניה

מזון רפואי ומוצרים משלימים

רפואה מונעת

לוח חיסונים לכלבים

אם אתם הורים אתם מכירים וזוכרים את התקופה בה אתם מגיעים עם התינוק/ת לטיפת חלב, בין היתר לצורך חיסונים. אצל כלבים הדברים דומים. ישנם חיסונים למחלות שונות הניתנים לגורי כלבים, כולל זריקות דחף (גם כאן בדומה לבני אדם). חשוב שיהיה לכם לוח חיסונים לכלבים כדי לדעת בפני אילו מחלות הכלב שלכם מתחסן ומתי. מומלץ לחסן את הכלב החל מגיל שמונה שבועות, זהו כבר גיל בו הגור מתחיל להתנהל באופן עצמאי ולהתרחק בהדרגה מאימו וגם לינוק פחות ופחות. בשבועות הראשונים, כל עוד הגור יונק, הוא מקבל את כל שנדרש מאימו כדי לשמור על מערכת חיסון חזקה. ככל שהוא מפסיק לינוק כך מערכת החיסון נמצאת במצב רגיש ולכן חשוב לשמור על הגור בתקופה זו כל עוד לא קיבל את כל החיסונים, כולל זריקות הדחף.

מה כולל לוח חיסונים לכלבים?

לוח חיסונים לכלבים כולל את כל החיסונים הנדרשים, כולל זריקות הדחף כדי לקבל את מלוא החיסון וההגנה מפני אותן מחלות. כאמור, יש להתחיל ולחסן בגיל שמונה שבועות. אז יקבל הגור חיסון משושה אשר מגן עליו מפני מספר מחלות: פרוו, כלבלבת, עכברת (בשתי מנות), דלקת כבד נגיפית ופארה- אינפלואנזה. הגור צריך לקבל שתי זריקות דחף נוספות עם הפרש של שלושה שבועות ביניהן. חשוב לזכור שגם אם הגור קיבל את החיסון הראשון ואפילו השני מערכת החיסון שלו עדיין לא חזקה מספיק ולכן חשוב שלא יצא החוצה. חיסון נגד כלבת ניתן בגיל מעט מאוחר יותר, בין שבועיים לחודש מחיסון המשושה השלישי. יחד עם החיסון מושתל גם שבב אלקטרוני. טיפול נוסף וחשוב  שמקבל הכלב החל מהרגע בו מתחיל הכלב לצאת הוא נגד תולעת הפארק.

להמשיך בחיסונים באופן קבוע לשמירה על הכלב שלכם

לוח חיסונים לכלבים אמנם צפוף ומלא יותר כאשר הכלב הוא גור אך הדבר לא אומר שעם סיום קבלת החיסונים בתור גור הדבר מסתיים. חשוב לחסן את הכלב הן בחיסון המשושה והן בחיסון נגד כלבת מדי שנה כדי לשמור על בריאותו. חיסון נגד תולעת הפארק יש לתת מדי שלושה חודשים. טיפול נוסף הוא טיפול נגד תולעת המעיים אותו לא חייבים לתת בזריקה אלא אפשר גם בכדור.

אימצתם גור כלבים? ד"ר יובל אטיאס הוא וטרינר בעל ניסיון רב וידאג לחסן את הכלב בכל מה שנדרש כדי שיתפתח היטב. מוזמנים ליצור קשר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

אימצתי גור, מה עכשיו?

בשלב זה בעל החיים יעבור בדיקה יסודית הכוללת הערכת התפתחות, בחינה של המצב הגופני, הקשבה ללב ולריאות, בדיקה של מערכת השלד, בדיקת ראייה ושמיעה ובדיקה נוירולוגית. ככלל מומלץ כי הבדיקה

קרא עוד >>
טיפול בתולעת הפארק – Spirocerca Lupi

תולעת טפילית הנפוצה באזורים גאוגרפים בעלי אקלים חם. מחזור החיים של התולעת מערב פונדקאי ביניים – חיפושית זבל, ופונדקאי סופי – כלב:   מחזור החיים מתחיל בהפרשה של ביצי התולעת

קרא עוד >>
עיקור חתולה

עיקור חתולה מחיר עיקור חתולות הוא ניתוח נפוץ. אחת התופעות שמעדיפים בהדרגה להפחית היא חתולי רחוב נטושים. עיקור חתולות הוא דרך לעשות זאת הן כאשר מדובר על חתולות חצר/ רחוב

קרא עוד >>